Diet Coaching skuteczny sposób na trwałe zmiany

Diet Coaching

Jedynym, bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem do uzyskania i zachowania prawidłowej masy ciała jest długotrwała zmiana nawyków żywieniowych.

Narzędziem, które w skuteczny sposób pomoże nam zrozumieć nasze nawyki i je zmienić jest diet coaching.

Metoda ta nie jest oparta na stosowaniu restrykcyjnych jadłospisów dietetycznych, ale na wspieraniu klienta w zakresie zmiany na zdrowy sposób odżywiania i styl życia.

W trakcie rozmów małymi kroczkami klient stopniowo rozwija swoje kompetencje: wiedzę, umiejętności i postawy w tym zakresie i wdraża je do swojego życia. Diet coaching pomaga klientowi zrozumieć przyczyny zachowań, zrozumieć potrzeby żywieniowe i stworzyć sposób odżywiania, który będzie odpowiadał jego stylowi życia i wspierał zdrowe nawyki.

Istotą diet coachingu jest wzbudzenie motywacji do zmiany sposobu odżywiania, postępowania i zachowania oraz stosowania tych umiejętności na co dzień.

Proces diet coachingu pomaga realizować cele, towarzyszy i wspiera proces zmiany w zakresie stylu życia, pomaga poznać mocne strony i ograniczenia

W procesie diet coachingu zwiększa się więc samoświadomość, dzięki głębszemu rozumieniu swoich przekonań, emocji i potrzeb.

Klient uczy się słuchać swojego ciała, rozwija intuicję, bierze odpowiedzialność za swoje wybory, uczy się jeść pod wpływem głodu a nie emocji.

W efekcie osiąga nie tylko wymarzoną masę ciała, ale polepsza zdrowie i jakość życia, zyskuje więcej spokoju i równowagi wewnętrznej.

Co najważniejsze efekty są długotrwałe i prowadzą do innych pozytywnych zmian w innych obszarach życia.

Umów się za indywidualną sesję Diet Coachingu

Gdybyś zniszczył w ludziach wiarę w nieśmiertelność, wtedy nie tylko miłość, ale każda żywa siła podtrzymująca życie na świecie natychmiast by wyschła.

Dostojewski
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

© 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone - Strona przygotowana i zarządzana przez Digital Mind Solutions LTD - London